ATLETIKA MINIFOTBAL BASKETBAL FLORBAL VOLEJBAL HÁZENÁ PLAVÁNÍ

Aktuality › Atletika

Atletické finále Poháru rozhlasu a Sportovní ligy základních škol ve znamení špičkových výkonů

Publikováno Atletika Sezóna 2016 - 2017

Městský sportovní stadion Sletiště v Kladně se stal 6. června přívětivým hostitelem dvou republikových finále v atletice – 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou a 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství. Ačkoliv tartanovou dráhu i jednotlivé sektory občas pokryly dešťové kapky, pranic neubraly na nasazení, bojovnosti ani na vynikajících výkonech více než čtyř stovek mladých vyznavačů královny sportu. Ti reprezentovali třiatřicet nejlepších školních družstev z celé České republiky v kategoriích mladšího a staršího žactva.

Pokračování článku ›

Program atletického finále

Publikováno Atletika Sezóna 2016 - 2017

Atletický patron Pavel Maslák vzpomíná: „Ve škole jsem chtěl soutěžit v každém sportu!“

Publikováno Atletika Sezóna 2016 - 2017

Pavel Maslák je špičkovým českým atletem, který si současně vydobyl zejména v hale na trati 400 metrů postavení v kategorii elitních světových běžců. Rodák z Havířova na posledních dvou světových šampionátech v hale nenašel přemožitele, další tři tituly získal na mistrovství Evropy. Momentálně je držitelem osmi českých rekordů na tratích od 150 do 500 metrů. Nejkvalitnější je bezpochyby jeho čas na 400 metrů na dráze 44,79 s. V této sezoně se stal patronem atletických soutěží 3. ročníku Sportovní ligy základních škol.

Pokračování článku ›

Sledujte republikové finále v atletice prostřednictvím online přenosů!

Publikováno Atletika Sezóna 2016 - 2017

Sledujte online přenos z republikového finále Sportovní ligy ZŠ v atletice z Kladna prostřednictvím našich stránek www.sportovníligazs.cz!

Pokračování článku ›

Kladenské Sletiště je připraveno na velké atletické finále

Publikováno Atletika Sezóna 2016 - 2017

Velká atletická událost se blíží. V úterý 6. června se v Kladně uskuteční republikové finále 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou a současně 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství. Na Městský stadion Sletiště zamíří čtyři stovky mladých atletů z nejlepších školních družstev z celé České republiky. A kamery České televize budou opět při tom prostřednictvím přímého přenosu na ČT sport.

Pokračování článku ›

Kladenský stadion Sletiště se chystá na vrcholné defilé atletického mládí

Publikováno Atletika Sezóna 2016 - 2017

Kladno je město s bohatou atletickou tradicí i úspěšnou přítomností. Ne náhodou se stane hostitelem velkého svátku mládežnického sportu – republikového finále 49. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou a současně 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství. Stadion Sletiště zaplaví čtyři stovky žáků 6. až 9. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

Pokračování článku ›

Patron atletiky ZLATÝ Z HME!

Publikováno Atletika

Patron atletiky Pavel Maslák vybojoval popáté za sebou v hale ZLATO! Soupeře předčil ve skvělém čase 45,77.
Pavel Maslák bude ve čtvrtek za přítomnosti ministryně školství Kateřiny Valachové hostem tiskové konference v Brně k vyvrcholení 3. ročníku Sportovní ligy základních škol!

Máte se rozhodně na co těšit!

Ministerské poháry z atletického finále si z Kolína odvezli chlapci z Opavy a dívky z Brna

Publikováno Atletika Sezóna 2015 - 2016

Lepší vyvrcholení si druhý ročník Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství nemohl přát. Letošní poslední, šesté republikové finále kategorie staršího žactva v atletice se opět konalo v rámci 48. ročníku Poháru Rozhlasu s Českou spořitelnou. Jeho účastníky přivítal útulný stadion Mirka Tučka v Kolíně-Borkách zalitý sluncem a ukrytý v zeleni a lese. Na skvělé atmosféře i výkonech nejlepších školních družstev z České republiky se to ostatně pozitivně odrazilo. Vítězství si odvezli domů dívky Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka z Brna a chlapci ze Základní školy Englišova z Opavy. Pokračování článku ›

Sledujte Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou prostřednictvím online přenosů!

Publikováno Atletika Sezóna 2015 - 2016

Dobrá zpráva pro všechny účastníky, trenéry a fanoušky Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství! Prostřednictvím webových stránek www.sportovniligazs.cz můžete i letos sledovat online průběh závěrečných zápasů z druhého dne všech republikových finále v jednotlivých sportovních odvětvích! Pokračování článku ›

Seznamte se s finalisty Poháru rozhlasu 2016

Publikováno Atletika Sezóna 2015 - 2016

Představujeme Vám účastníky Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou zařazeného do Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství, které se odehraje 7. 6. 2016 na Městském stadionu Mirka Tučka v Kolíně! Pokračování článku ›