ATLETIKA MINIFOTBAL BASKETBAL FLORBAL VOLEJBAL HÁZENÁ PLAVÁNÍ

Aktuality › Minifotbal

Ministerské poháry z minifotbalu putují do Plzně a pražského Edenu!

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Kroměříž určil další vítěze letošního, 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství – v republikovém finále staršího žactva v minifotbalu triumfovali chlapci 33. ZŠ Plzeň a dívky ze ZŠ Eden v Praze. Areál Hanácké Slavie Kroměříž nabídl všem účastníkům vrcholné mládežnické soutěže výborné podmínky a odměnou pečlivým organizátorům byly většinou dramatické a bojovné výkony jednotlivých družstev.

Pokračování článku ›

Republikové finále v minifotbalu v Kroměříži má za sebou zápasy v základních skupinách

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Zápasy v základních skupinách otevřely ve čtvrtek 25. května program úvodního dne republikového finále 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství v minifotbalu. Celkem dvanáct duelů, které se uskutečnily v útulném areálu Hanácké Slavie Kroměříž, současně určilo v kategoriích dívek i chlapců složení čtvrtfinálových dvojic. Ty budou bojovat o ministerské poháry v pátek ráno – obě finálová střetnutí se opět uskuteční před televizními kamerami v přímém přenosu na ČT sport.

Pokračování článku ›

Výsledky republikového finále v minifotbalu

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Pokračování článku ›

Sledujte republikové finále v minifotbalu prostřednictvím online přenosů!

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Sledujte online přenos z republikového finále Sportovní ligy ZŠ v minifotbalu z Kroměříže prostřednictvím našich stránek www.sportovníligazs.cz!

Pokračování článku ›

Natálie Valášková a Jan Trousil zvou na přímý přenos ČT Sport!

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Patron Zdeněk Grygera vzkazuje účastníkům finále: „Fotbal vás musí pohltit!“

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Bývalý český reprezentant Zdeněk Grygera byl typem moderního, rychlého a ofenzivního obránce, který oblékal dres hned několika renomovaných klubů – Sparty Praha, Ajaxu Amsterdam, Juventusu Turín i Fulhamu. V barvách české reprezentace do 21 let triumfoval na ME 2002 a o dva roky později získal na evropském šampionátu také se seniory bronzovou medaili. Svou kariéru musel předčasně ukončit kvůli komplikovanému zranění kolena. V současné době je manažerem FASTAVU Zlín a také patronem minifotbalu ve 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství.

Pokračování článku ›

Hanácké Atény jsou připraveny stát se fotbalovým městem!

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Kroměříž, přezdívaná Hanácké Atény, je připravena na republikové finále 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství v minifotbalu. Na tiskové konferenci, která se uskutečnila 17. května v budově městského úřadu, o tom v příjemné atmosféře zástupce médií i hosty ujistili nejvyšší představitelé města a organizátoři závěrečného turnaje.

Pokračování článku ›

Kroměříž se těší na republikové finále v minifotbalu a hlásí, že už je vše připraveno

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Do republikového finále 3. ročníku Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství v minifotbalu zbývá ještě pár dní. Turnaj se uskuteční v Kroměříži ve dnech 25. a 26. května, ale jeho organizátoři už hlásí maximální připravenost.

Pokračování článku ›

Návštěva zahájení ME hráček do sedmnácti let v Plzni byla pro účastnice Sportovní ligy ZŠ v minifotbalu velkým zážitkem

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Potvrzují to slova žákyně ZŠ Nová Paka, Michaely Neumanové:

„Dne 2. 5. 2017 se opět v téměř plné sestavě sešel náš dívčí fotbalový tým. Stejně jako v předchozích turnajích – s naprosto identicky vysokým nasazením a pozitivní náladou jsme tentokrát zavítali na plzeňský stadion, na kterém jsme naši dynamiku a výbušnost výjimečně neuplatnili na hřišti, nýbrž na tribunách, kde jsme se vcelku profesionálně zhostili role diváků a fanoušků českého národního týmu. Naskytla se nám zcela unikátní možnost sledovat mistrovství Evropy žen do 17 let – Česka proti Francii. Plzeňská Doosan Arena s neuvěřitelným počtem návštěvníků doslova ožívala. Ačkoliv se zprvu Česko zdálo být aktivnějším týmem, hostující hráčky postupně přidávaly na důrazu. Francie zvítězila 2:1 – český národní tým sice prohrál své první utkání v turnaji, ale i tak předvedly Češky velice sympatický a obdivuhodný výkon. Zaplněné hlediště, které nepřetržitě popohánělo českou reprezentaci za vyrovnáním, odcházelo ze stadionu spokojené – bojovnost národního týmu ocenil naprosto každý. Při příležitosti doprovodného programu FESTIVAL KARTA jsme zároveň mohli vyzkoušet a prověřit naši fyzickou zdatnost na několika stanovištích zaměřujících se na aktivity, jako jsou například: beachové sporty, baseball, orientační běh, atletické disciplíny i lukostřelba. Pro návštěvníky byla také připravena lezecká stěna a nechyběla ani oblíbená cyklodráha. Vše doplňoval zábavný a naučný program na hlavním pódiu. Velmi milým překvapením byly motivační balíčky, které nás povzbuzovaly k těm nejlepším výkonům, zároveň i ceny za splnění určitého časového limitu. Návštěvu Plzně jsme si parádně užily.“

Pokračování článku ›

Účastnice Sportovní ligy ZŠ v minifotbalu fandily na Mistrovství Evropy hráček do 17 let!

Publikováno Minifotbal Sezóna 2016 - 2017

Na 120 děvčat se svými trenéry a učiteli z celé České republiky přijelo na pozvání FAČR fandit do Plzně české reprezentaci v úvodním zápase Mistrovství Evropy hráček do 17 let proti Francii. Ve zcela zaplněném hledišti viděli napínavé utkání a užili si spoustu hezkých chvil v rámci doprovodného Festivalu fotbalu.

Takže výborná inspirace pro jejich další fotbalovou kariéru.

Pokračování článku ›