ATLETIKA MINIFOTBAL BASKETBAL FLORBAL VOLEJBAL HÁZENÁ PLAVÁNÍ

Dokument o Sportovní lize základních škol 24. června na ČT Sport!

Publikováno Ostatní Sezóna 2015 - 2016

Před pár dny se stal druhý ročník Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství minulostí. Všichni, kterým tato soutěž učarovala a kteří byli také její součástí, si však budou moci znovu vychutnat její neopakovatelnou atmosféru plnou dramat, bojů, emocí, slz i radosti.

Dvacetiminutový dokument České televize totiž v pátek 24. června od 17,15 hodin na programu ČT Sport zavede diváky do hal a na stadiony ve všech šesti městech, v nichž se letos na jaře uskutečnila jednotlivá republiková finále.

Hráči a hráčky, pedagogové, trenéři, rodiče i fanoušci si znovu připomenou krásné florbalové góly v Mladé Boleslavi, házenkářské trháky a sedmičky v Plzni, basketbalové trojky v Jindřichově Hradci, technické finesy a fotbalové kličky v Teplicích, líté souboje pod vysokou sítí v Brně i královnu sportu v plné kráse v Kolíně. V tomto summary si samozřejmě připomenou také všechny úspěšné držitele ministerských pohárů i hvězdné patrony sportů, bez kterých by se už Sportovní liga základních škol neobešla.

Prostě bude se na co dívat!