ATLETIKA MINIFOTBAL BASKETBAL FLORBAL VOLEJBAL HÁZENÁ PLAVÁNÍ

Výsledky házené 2016-2017

Výsledky republikového finále 20. – 21. dubna 2017, Nové Veselí a Žďár nad Sázavou

Konečné pořadí DÍVKY
1. ZŠ Křiby, Zlín
2. 31. ZŠ, Plzeň
3. Masarykova ZŠ, V. n. Veličkou
4. ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská
5. ZŠ J. Arbesa, Most
6. ZŠ a MŠ Nové Veselí

Konečné pořadí CHLAPCI
1. Masarykova ZŠ a MŠ, V. Bystřice
2. ZŠ Újezd u Brna
3. ZŠ Nezvěstice
4. ZŠ Jičín, Železnická
5. ZŠ a MŠ nám. Svobody, Praha
6. ZŠ a MŠ Nové Veselí

Výsledky utkání o umístění

finále dívky: 31. ZŠ, Plzeň – ZŠ Křiby, Zlín 19:19 (6:7)
finále chlapci: Masarykova ZŠ a MŠ, V. Bystřice – ZŠ Újezd u Brna 32:26

o 3. místo – dívky: Masarykova ZŠ, V. n. Veličkou – ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 29:6
o 3. místo – chlapci: ZŠ Jičín, Železnická – ZŠ Nezvěstice 12:18

o 5. místo – dívky: ZŠ a MŠ Nové Veselí – ZŠ J. Arbesa, Most 2:32
o 5. místo – chlapci: ZŠ a MŠ Nové Veselí – ZŠ a MŠ nám. Svobody, Praha 18:33

1. semifinále – dívky: 31. ZŠ, Plzeň – Masarykova ZŠ, V. n. Veličkou 20:15
2. semifinále – dívky: ZŠ Křiby, Zlín – ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 32:4

1. semifinále – chlapci: ZŠ Nezvěstice – ZŠ Újezd u Brna 23:24
2. semifinále – chlapci: Masarykova ZŠ a MŠ, V. Bystřice – ZŠ Jičín, Železnická 22:21

Výsledky utkání ve skupinách

DÍVKY

Skupina A
31. ZŠ, Plzeň – ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 27:3
31. ZŠ, Plzeň – ZŠ a MŠ Nové Veselí 36:7
ZŠ a MŠ Nové Veselí – ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 14:25

Pořadí ve skupině
1. 31. ZŠ, Plzeň
2. ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská
3. ZŠ a MŠ Nové Veselí

Skupina B
ZŠ J. Arbesa, Most – Masarykova ZŠ, Velká nad Veličkou 13:18
ZŠ J. Arbesa, Most – ZŠ Křiby, Zlín 9:24
ZŠ Křiby, Zlín – Masarykova ZŠ, Velká nad Veličkou 32:16

Pořadí ve skupině
1. ZŠ Křiby, Zlín
2. Masarykova ZŠ, Velká nad Veličkou
3. ZŠ J. Arbesa, Most

CHLAPCI

Skupina A
ZŠ Nezvěstice – ZŠ Jičín, Železnická 27:20
ZŠ Nezvěstice – ZŠ a MŠ Nové Veselí 33:14
ZŠ a MŠ Nové Veselí – ZŠ Jičín, Železnická 19:26

Pořadí ve skupině
1. ZŠ Nezvěstice
2. ZŠ Jičín, Železnická
3. ZŠ a MŠ Nové Veselí

Skupina B

ZŠ a MŠ nám. Svobody, Praha – ZŠ Újezd u Brna 16:19
ZŠ a MŠ nám. Svobody, Praha – Masarykova ZŠ a MŠ, V. Bystřice 19:27
Masarykova ZŠ a MŠ, V. Bystřice – ZŠ Újezd u Brna 26:22

Pořadí ve skupině
1. Masarykova ZŠ a MŠ, V. Bystřice
2. ZŠ Újezd u Brna
3. ZŠ a MŠ nám. Svobody, Praha

 

Výsledky kvalifikačních turnajů

Kvalifikace „A“, kraj Karlovarský, Ústecký a Praha – 4. 4. 2017, Praha

Dívky
1. místo: ZŠ Jana Arbesa, Most – postupuje do republikového finále
2. místo: ZŠ Cheb
3. místo: ZŠ Mendelova

Chlapci
1. místo: ZŠ a MŠ náměstí Svobody, Praha – postupuje do republikového finále
2. místo: ZŠ Lovosice, Sady pionýrů
3. místo: ZŠ Nejdek, náměstí Karla IV.

Kvalifikace „B“, kraj Plzeňský, Jihočeský a Středočeský – 22. 3. 2017, Plzeň

Dívky
1. místo: 31. ZŠ Plzeň – postupuje do republikového finále
2. místo: ZŠ Jindřichův Hradec II, Janderova
3. místo: ZŠ Řevnice, Školní

Chlapci
1. místo: ZŠ Nezvěstice – postupuje do republikového finále
2. místo: ZŠ Úvaly
3. místo: ZŠ J. K. Tyla a MŠ Písek

Kvalifikace „C“, kraj Liberecký, Královéhradecký a Středočeský – 5. 4. 2017, Jičín

Dívky
1. místo: ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská – postupuje do republikového finále

Chlapci
1. místo: ZŠ Jičín, Železnická – postupuje do republikového finále
2. místo: ZŠ a MŠ Josefa Kubálka, Všenory
3. místo: ZŠ Liberec, Dobiášova

Kvalifikace „D“ kraj Pardubický, Jihomoravský a Vysočina – 30. 3. 2017, Brno 

Dívky
1. místo: Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou – postupuje do republikového finále
2. místo: ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod

Chlapci
1. místo: ZŠ Újezd u Brna – postupuje do republikového finále
2. místo: ZŠ Školní, Velké Meziřící

Kvalifikace „E“ kraj Olomoucký, Moravskoslezský a Zlínský – 4. 4. 2017, Olomouc

Dívky
1. místo: ZŠ Křiby, Zlín– postupuje do republikového finále
2. místo: FZŠ a MŠ Holečkova, Olomouc
3. místo: ZŠ J. Valčíka, Ostrava – Poruba

Chlapci
1. místo: Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice – postupuje do republikového finále
2. místo: ZŠ Frýdek – Místek
3. místo: ZŠ Pod Skalkou, Rožnov pod Radhoštěm

VÝSLEDKY KRAJSKÝCH FINÁLE

Krajské finále Královéhradecký kraj – 7. 12. 2016, Jičín

Dívky
1. ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad
2. ZŠ Jičín, Železnická ulice

Chlapci
1. ZŠ Jičín, Železnická ulice
2. ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad

Krajské finále Jihočeský kraj – 13. 1. 2017, Český Krumlov

Dívky
1. II. ZŠ Janderova, Jindřichův Hradec
2. ZŠ J.K.Tyla a MŠ Písek

Chlapci
1. ZŠ J.K.Tyla a MŠ Písek

Krajské finále Jihomoravský kraj – 25. 11. 2016, Brno

Dívky
1. Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou
2. ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží
3. ZŠ V. Menšíka, Ivančice

Chlapci
1. ZŠ Újezd u Brna
2. ZŠ Brno, Arménská
3. ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží

Krajské finále Karlovarský kraj, 16. 3. 2017, Ostrov

Dívky
1. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého
2. ZŠ Sokolov, Pionýrů
3. ZŠ Nejdek, Náměstí Karla IV

Chlapci
1. ZŠ Nejdek, Náměstí Karla IV
2. ZŠ Sokolov, Pionýrů
3. ZŠ Nejdek, Karlovarská

Krajské finále Liberecký kraj, 7. 3. 2017, Liberec

Dívky – neodehrály

Chlapci
1. ZŠ Liberec, Dobiášova
2. ZŠ Liberecká, Jablonec nad Nisou
3. ZŠ Chrastava

Krajské finále Moravskoslezský kraj, 21. 3.2017, Kopřivnice

Dívky
1. ZŠ J. Valčíka, Ostrava – Poruba
2. ZŠ Nový Jičín, Tyršova
3. ZŠ E. Zátopka, Kopřivnice

Chlapci
1. ZŠ Frýdek – Místek, Pionýrů
2. ZŠ E. Zátopka, Kopřivnice
3. ZŠ a MŠ Nový Jičín, Jubilejní

Krajské finále Olomoucký kraj, 27. 3. 2017, Olomouc

Dívky
1. FZŠ a MŠ Holečkova, Olomouc
2. ZŠ a MŠ V. Bystřice

Chlapci
1. ZŠ a MŠ V. Bystřice
2. ZŠ Za Mlýnem, Přerov
3. ZŠ 1.máje, Hranice

Krajské finále Pardubický kraj

Neodehráno

Krajské finále kraj Praha – 17. 2.2017, Praha 4

Dívky
1. ZŠ Mendelova
2. ZŠ Žernosecká
3. ZŠ Eden

Chlapci
1. ZŠ a MŠ náměstí Svobody
2. ZŠ Jílovská
3. ZŠ Zárubova

Krajské finále Středočeský kraj – 2. 3. 2017, Kladno

Dívky
1. 7. ZŠ a MŠ Kladno
2. ZŠ Řevnice, Školní
3. ZŠ Kladno, Amálská

Chlapci
1. ZŠ Úvaly
2. ZŠ a MŠ Josefa Kubálka, Všenory
3. Sportovní gymnázium Kladno

Krajské finále Plzeňský kraj, dívky – 7. 12.2016, chlapci – 29. 11.2016, Plzeň

Dívky
1. 31 ZŠ Plzeň
2. ZŠ Josefa Hlávky, Přeštice
3. 11. ZŠ Plzeň

Chlapci
1. ZŠ Nezvěstice
2. Bolevecká ZŠ, Plzeň
3. 22 ZŠ Plzeň

Krajské finále Ústecký kraj, 22. 2. 2017, Lovosice

Dívky
1. ZŠ Jakuba Arbesa, Most
2. ZŠ Hluboká, Ústí nad Labem

Chlapci
1. ZŠ Antonína Baráka, Lovosice
2. ZŠ Jakuba Arbesa, Most
3. ZŠ Hluboká, Ústí nad Labem

Krajské finále kraj Vysočina, dívky –  21. 3.2017, Dolní Cerekev

Dívky
1. ZŠ a MŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod
2. ZŠ a MŠ Dolní Cerekev
3. ZŠ Nové Veselí

Chlapci
1. ZŠ Školní, Velké Meziříčí
2. ZŠ Nižkov
3. ZŠ Nové Veselí

Krajské finále Zlínský kraj, 24. 3.2017, Zubří

Dívky
1. ZŠ Křiby, Zlín
2. ZŠ Zubří

Chlapci
1. ZŠ Zubří
2. ZŠ Pod Skalkou, Rožnov pod Radhoštěm
3. ZŠ Holešov

Zajímají vás výsledky předchozího ročníku?